taksi-logo

Bodrum Taksi Reklam

24 saat Her yerde siz

Rahat Algılanır Her yerdedir Hesaplıdır Seçkindir Esnektir Butiktir Yakındır

Tüm Türkiye’de ayrıca Bodrum’dada yazları yoğun olarak hizmet veren, ticari taksiler Bodrum Taksi Reklam  tarafından reklam mecralarına dönüştürülmektedir. Avrupa ve Amerika’da en çok kullanılan açık hava reklam mecralarından olan Ticari taksiler ülkemizde de reklam amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Taksiler, tam kaplama, parçalı kaplama, taksi üzeri rooftop, ceplik uygulamaları ve örnek ürün dağıtımları hizmetleri İze reklam tarafından servis edilmektedir. Özellikle İstanbul, Ankara, Antalya taksi durakları ve bu şehirlerdeki, otel taksi durakları, alışveriş merkezleri taksi durakları yoğunluklu olarak tercih edilmektedir.

Bodrum Ticari Taksi Giydirme

Taksiler tüm gün Bodrum’un tüm ana arterlerinde ve sokaklarında tüketici ile karşı karşıyadır.

Taksi Üstü Reklam

Taksi üstü reklam vermek ,Kent yaşamının vazgeçilmez öğelerinden biri olan ticari taksiler, dünya açık hava reklâmcılığında yerini onlarca yıl önce almıştır. Diğer mobil mecralara nazaran, yolcu profili açısından üstün olan taksiler, reklam verene daha geniş bir erişim olanağı sağlar. İze Reklam tüm ticari taksiler içinde, sadece durak taksileriyle çalışarak, müşterilerine bölge seçme avantajı sağlar. Bunun amacı, hem 24 saat çalışan taksilerden oluşmasını, hem de oto kontrol sistemini sağlamaktır. Oto kontrol sistemi hem servis ekiplerimizce hem de durak başkanları ile yapılmaktadır. Bir taksi bir günde en az 25-30 sefer yapar. Bu seferler boyunca yaklaşık 400-450 kmyol kat eder. Bir taksinin günde ortalama 25 yolcu taşıdığı baz alınırsa bu rakam bir ayda 750, altı ayda 4.500, bir yılda minimum 9.000 yolcuya ulaşmaktadır. Kat ettiği yol ise ayda12.000 km, altı ayda72.000 km, bir yılda minimum 144.000’km’dir. Yani bir yılda bir taksi dünyayı bir uçtan diğer bir uca dört kez dolaşır.

Diğer Hizmetler

İze Reklam, reklam kirliliği oluşturmadan açıkhava mecralarını çevremizin sanat galerileri haline dönüştürmeyi planlar.

Dolmuş Reklam

İstanbul ve tüm Türkiye’de Dolmuşlar şehrin yoğun yerlerinde, milyonlarca yolcuyu taşımaktadır

Daha Fazla Bilgi

Otobüs Reklam

Belediye otobüsleri, Halk otobüsleriyle milyonlara ulaşın en çok kullanılan toplu taşıma araçlarıdır.

Daha Fazla Bilgi

Tramvay Reklam

Tramvaylar Şehirlerin en büyük hareketli açıkhava reklam alanlarıdır. sürekli hareket halinde reklamlar

Daha Fazla Bilgi

Mobilbord

özel projelerde trafikte tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Güzergah ve kullanım zamanları reklam veren tarafından seçilir

Daha Fazla Bilgi

Türkiye'nin en seçkin işletmelerine hizmet vermekten onur duyuyoruz.