İze Reklam

28 Şubat 1998 tarihinde kabul edilen 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunun değişik 26. maddesi uyarınca Türkiye’de Ticari Araçlarda reklam bulundurulması hakkındaki yönetmeliğe dayanılarak kuruldu.

Taksi Reklam

İze Reklamcılık kuruluşudur, 2003’ten beri müşterileri için Açık Hava Reklam Sektöründe alternatif mecralar ve etkinlikler geliştirmektedir.

Hizmetlerimiz pek çok saygın reklam veren ve medya ajanslarınca kullanılmaktadır.
İze Reklam Mobil Medya Reklam Mecralarımız; Ticari Taksi Reklam, Sarı Dolmuş Reklam, Hatlı Minibüs Reklam, Otobüs Reklam, Duvar Reklam Ve Tramvay Reklam araçların dış karoseri reklam alanı kullanılarak oluşmaktadır.
Ticari araçların üzerinde reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak, İstanbul ve Anadolu’da, kentlerin en yoğun alanlarında hizmet veren toplu taşıma araçlarının iç ve dış alanlarını reklam mecralarına dönüştürüyoruz.
İze Mobil Medya, rakip mecralara göre Otobüs Reklam, Minibüs Reklam Ve Dolmuş Reklamları ile CPM bazında Çok ekonomik ve etkin sonuçlar sunmaktadır.

Misyonumuz
Uzman çalışanlarıyla, kullandığı doğru teknolojiyle, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri paralelinde sürekli geliştirdiği geniş ürün yelpazesiyle, müşteri memnuniyetini sağlamak, hizmet anlayışıyla toplum üzerinde saygın, istikrarlı ve güvenilir bir imaj yaratmak.
En iyi hizmeti vererek liderlik sağlamak, müşterilerimize alternatif mecralar sunarak liderlik misyonlarında destek olmak.
Fiyat odaklı rekabetten, kalite odaklı rekabete geçmek, çünkü biliriz ki iyi bir reklamın konfora ihtiyacı vardır.

Amacınız
Marka erozyonu yaratmadan kaliteli ve düşük maliyetlerle, hedef kitlenizle bütünleşmenizi sağlamak.
Amacımız yalnızca pazarda lider olmak değil aynı zamanda en kaliteli işi başarılı bir şekilde sunmak. Bu amacı gerçekleştirebilmemiz için de reklamlarınızın başlangıç aşamasını ve devamını başarı ile tamamlamak. Başarılı çalışmalarımız arasında sizin de emsal temsil
etmenizi sağlamak.

Her gün kendimizi yeniler, yeni mecralar geliştiririz, yeni mecralar geliştirirken de ön koşulumuz açıkhava’ya kaliteli ve başarılı bir
soluk getirmektir.

Rahat Algılanır

Daha büyük ebatlı araçlara nazaran, reklam mesajlarının yakından ve uzaktan kolaylıkla algılanmasına olanak sağlar.

Her yerdedir

Ülkemizin her yerindedir Edirne'den, Karsa tüm Türkiye'de geniş bir lokasyon ağı sunar.

Hesaplıdır

Metre kare ve süreç bakımından hesaplandığında, diğer tüm açık hava mecralarından daha ekonomiktir

Seçkindir

Diğer mobil mecralara oranla, taşıdığı yolcu segmenti açısından, alım gücü daha yüksek bir popülasyona hizmet verir.

ize Reklam

Sizi reklam etmek için varız

Menü

Tüm Mecralarda

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve tüm Türkiye’de Taksi, Minibüs, Dolmuş, Otobüs, Tramvay, Metro gibi toplu taşıma araçların reklam mecralarına dönüştürmekteyiz

Haberdar ol

Kampanya ve duyuruları kaçırma